آموزش کامپیوتر و دنیای تکنولوژی

درمناطق زلزله زده مشکل ارتباطی وجود ندارد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶

درمناطق زلزله زده مشکل ارتباطی وجود ندارد

دسته بندی : آریا تدبیر تاریخ : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶

دریافت خبر : سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰

درمناطق زلزله زده مشکل ارتباطی وجود ندارد

فرهاد معارفی با بیان اینکه شبکه ارتباطات زیرساخت در مناطق زلزله زده پایدار شده هست، گفت: وضعیت ارتباطی مناطق زلزله زده غرب کشور (شهرهای قصر شیرین ، سرپل ذهاب ، ثلاث باباجانی ، اسلام آباد ، کرند و دالاهو) عادی هست و شبکه ارتباطی هیچ مشکلی ندارد.
به گفته ایتنا از مهر، وی با اشاره به تمهیدات درنظرگرفته شده با همکاری اپراتورهای موبایل، تاکید کرد: هیچ مشکلی در زمینه اختلال یا قطعی ارتباط در مناطق زلزله زده نداریم.
معاون وزیر ارتباطات درمورد قطعی برق در بعضی از مناطق افزود: تعدادی از سایت های تلفن همراه در این مناطق به دلیل قطعی برق از مدار خارج شده بود که خوشبختانه با حضور تیم های فنی مشکل رفع شده هست.
معارفی خاطرنشان کرد : با توجه به افزایش حجم تماس های ارتباطی در این مناطق و برای رفع نگرانی هموطنان، تجهیزات فنی و کانال های ارتباطی جهت سهولت در برقراری ارتباط افزایش پیدا کرده هست .
وی افزود : با تمهیداتی که صورت گرفته جمعی از کارشناسان و متخصصان از مرکز و ادارات کل ارتباطات زیرساخت استانهای همجوار در قالب تیم های فنی برای پشتیبانی و مشکلات احتمالی به مناطق زلزله زده اعزام شدند .
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از اعلام آمادگی این شرکت برای کمک هر چه بیشتر به تأمین زیرساخت های ارتباطی جهت تسهیل در ارتباطات مردم در مناطق زلزله زده خبر داد.

اخبار پیشنهادی:

درمناطق زلزله زده مشکل ارتباطی وجود ندارد