آموزش کامپیوتر و دنیای تکنولوژی

اکسپریا ایکس زد 3، پرچمدار بعدی سونی با چهار دوربین معرفی خواهد شد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷

اکسپریا ایکس زد 3، پرچمدار بعدی سونی با چهار دوربین معرفی خواهد شد

گفته ها حکایت از آن دارند که گوشی اکسپریا ایکس زد ۳، پرچمدار بعدی سونی با چهار دوربین معرفی خواهد شد.


بی شک سونی همچنان به فرآیند طراحی و تولید گوشی های هوشمند جدید خود ادامه می دهد و ظاهرا رونمایی پرچمدار بعدی ژاپنی ها از آنچه تصور می کنیم بسیار نزدیک تر هست. با وجود آنکه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم ، پرچمدار قبلی سونی در ماه آوریل (فروردین ماه) معرفی کرد، اکنون قصد دارد کمتر از دو ماه دیگر، پرچمدار بعدی خود را با مشخصاتی متفاوت رونمایی کند. 

در حال حاضر Xperia XZ3 سونی در حال توسعه هست و احتمال دارد اوایل ماه آگوست و همزمان با نمایشگاه ایفا (IFA 2018) آلمان به صورت رسمی معرفی شود. براساس اطلاعات محدودی که درباره ی پرچمدار بعدی سونی داریم ، به نظر می رسد ژاپنی ها مجبور شدند تا با توجه به شرایط رقابتی بازار، رویکرد جدیدی را در طراحی پرچمدار بعدی خود مد نظر قرار دهند که البته این استراتژی می تواند برای طرفداران سونی خبر خوبی باشد. 
گفته ها حکایت از آن دارند که سونی اکسپریا ایکس زد ۳ به همراه چهار دوربین، دو دوربین در پنل پشتی و دو دوربین در پنل جلویی معرفی شود. ظاهرا سونی اخیرا به موج طراحی دوربین های دوگانه پیوسته هست و به نظر می رسد که همان طراحی را با حفظ ویژگی های خاص دوربین، حفظ خواهد کرد.
تصویری از ماژول دوربین های دوگانه ی سونی منتسب به گوشی اکسپریا ایکس زد ۳ در فضای مجازی منتشر شده هست؛ ولی این تصاویر تأیید نمی کنند که پرچمدار بعدی سونی، قطعا با همین ماژول های دوربین و با همین طراحی، به بازار معرفی شود. متاسفانه، سایر ویژگی ها و مشخصات سونی اکسپریا ایکس زد ۳ هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد؛ اما براساس بعضی گمانه زنی ها، احتمالا پرچمدار بعدی ژاپنی ها از تراشه ی اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام به علاوه …


اخبار پیشنهادی:

loading